Samen houden we meer

tijd over voor farmaceutische zorg

Apotheek Partners is in 2014 opgericht door Mijke, Manon & Saskia. 3 vrouwen met een achtergrond in de farmacie die zagen dat er behoefte was aan een efficiëntieslag door het automatiseren van de processen in de apotheek. Vol passie en overtuiging zijn zij gestart en hebben verschillende slimme IT-oplossingen met succes in de markt gezet. Inmiddels is Apotheek Partners gegroeid tot een bedrijf dat zich gespecialiseerd heeft in software oplossingen voor de apotheek. ‘We blijven innoveren. We maken onze producten elke dag beter en mooier. Ook zetten we nieuwe IT-oplossingen in de markt. Wij willen de apotheek graag toegankelijker en simpeler maken. Voor jou, voor jouw patiënt, met onze oplossingen.’

Ons team

Mijke de Bruijn

Eigenaar – Lean Six Sigma Black Belt
mijke@apotheekpartners.nl

Manon Likkel

Saskia ter Buurkes de Vries

Eigenaar – Lean Six Sigma Green Belt
saskia@apotheekpartners.nl

Manon Vleugel

Teamleider Servicedesk
vleugel.manon@apotheekpartners.nl

Michiel Urban

Applicatiemanager
michiel@apotheekpartners.nl

Paul Bergsma

Marketing & Communicatie Manager
paul@apotheekpartners.nl

Larissa Mokkum

Kwaliteitsmanager

larissa@apotheekpartners.nl

Els Groot

Projectmanager
els@apotheekpartners.nl

Iman Seleman

Projectmedewerker
iman@apotheekpartners.nl

sarah

Sarah van Bilderbeek

IT Service Specialist
sarah@apotheekpartners.nl

Mario Brenters

Technisch Projectteam

Nick van Tellingen

Technisch Projectteam

Michiel Ham

Technisch Projectteam

Kevin Hennepe

Technisch Projectteam

Danny Thijssen

Technisch Projectteam