“Het systeem spreekt voor zich, erg simpel en implementatie verliep super. Als er wensen zijn vanuit je apotheek, worden deze altijd intern meegenomen en wanneer mogelijk toegevoegd aan het systeem.”

Ruth Eppink

Apotheker bij Apotheek Oldenzaal

Tijdbesparing

Minder ‘zoekertjes’

En sneller werken.

Makkelijke integratie

Eenvoudige koppeling

Met afhaalautomaten en mailinstellingen.

Uitstekende service

Snelle hulp bij vragen

Via WhatsApp en actieve opvolging van wensen.

De uitdaging

“Voordat we Recept Locatie introduceerden, werden we geconfronteerd met aanzienlijke inefficiënties in ons dagelijks werkproces. Ons oude systeem had beperkingen die het moeilijk maakten om één receptnummer op meerdere plekken te scannen. Dit betekende dat we vaak extra handelingen moesten uitvoeren, wat tijdrovend en frustrerend was. Bovendien stopte ons Track & Trace (T&T) systeem onverwacht, waardoor we snel een nieuw systeem moesten vinden dat aan onze behoeften voldeed. Deze situatie zorgde voor veel stress en onzekerheid binnen ons team, omdat een soepel werkend systeem essentieel is voor onze dagelijkse operaties en klanttevredenheid.”

De oplossing

“Recept Locatie bood de perfecte oplossing voor onze uitdagingen. Met dit systeem werd het proces van receptnummers scannen en beheren aanzienlijk vereenvoudigd. Nu kunnen we één receptnummer op verschillende locaties scannen, waarbij de scanner automatisch aangeeft waar het recept zich bevindt. Met slechts één druk op de knop kunnen we het recept splitsen naar een andere locatie. Dit heeft niet alleen de efficiëntie in onze apotheek verhoogd, maar ook de nauwkeurigheid van onze operaties verbeterd. Bovendien verliep de implementatie van Recept Locatie zeer soepel. Het team van Recept Locatie, onder leiding van onze relatiemanager Maud, zorgde ervoor dat we goed voorbereid waren voordat we live gingen. Op de implementatiedag zelf werd ons team grondig betrokken bij de uitleg, waardoor iedereen snel vertrouwd raakte met het nieuwe systeem.”

Kopje koffie drinken, digitaal of in de apotheek?

Manon Likkel

Manon Likkel

Eigenaar Apotheek Partners